Tellimisest

Kataloog ilmub iga 3 nädala tagant, aastas kokku 17 kataloogi. Kampaania hakkab kehtima alati neljapäeval.

Mina teen kampaanias 2 tellimust – algusele järgneval esmaspäeval ja sellele järgneval esmaspäeval. Teie soove ootan esmaspäeva õhtul kella 22-ni. Kolmandal esmaspäeval teen tellimuse juhul kui saan kokku vähemalt 35€ tellimussumma. Küsi julgesti lisa.

Tellimisel miinimumsummat ei ole!

Tellimusi saab esitada kas – FB (www.facebook.com/marget.avon) kaudu sõnumina, e-postiga marget.avon@hotmail.com või SMS-iga numbrile 533 04917. Ära siia kommentaaridesse oma tellimust jäta.

Esimese tellimusega kaasa kingitus.

Kauba saan üle anda alates sama nädala reedest, enamasti Tallinna kesklinnas või Kuusalu ümbruses kuna elan seal kandis. Eraldi saab kokku leppida ka posti teel saatmise Tellija kulul või muud kättetoimetamise viisid. Post24 automaati saatmine alates 2,50€, SmartPosti automaati alates 2,70€.

Kauba eest tasumine toimub kauba kättesaamisel, võimalik ka ülekandega. Kui saadan postiga kauba, siis soovin eelnevalt tasumist. Saadan info maksmise kohta kas SMS-ga või e-postiga.

Tootenäidiseid. Ei soovi ju osta kallist toodet ilma sellega eelnevalt tutvumata. Kõikidele toodetele ei ole AVON näidiseid teinud, kuid saan neid ka täismõõdus toodetest vajadusel teha. Olemas ka huulepulkade  jumestustoodete, parfüümide näidised, mida saan Sulle personaalselt anda kui on soovi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: